Büyü Nedir

Pek çoğunuzun büyü konusuna şüphe ile baktığınızı çok iyi biliyorum ancak unuttunuz bazı önemli noktalar olduğunu size hatırlatmak isterim. 

Büyü gerçek mi

 Diye sorunlara da bu şekilde cevap vermiş olurum çünkü bu konularda ortalıkta dolaşan çok sayıda kirli bilgi var. Gerçeği duymak istiyorsanız büyü hakkında yazdığım bu makalemi sonuna kadar okumanızı öneririm. Sıradan insanların bilgileri bazı kadim bilgilere vakıf olmalarının önündeki en büyük engeldir. 
Bu gizli bilgileri bilen kişilerin zaten büyü var mıdır? 

Büyü gerçek midir
 Gibi soruları kendilerine sormadıklarını düşünüyorum. Bu ilimleri bilen alimlerin zaten bu konularda şüphe duymadıklarını söylemek isterim. Sebep ve sonuç ilişkilerini hepiniz çok iyi bilirsiniz, yani yaptığımız tüm eylemlerin bize geri dönüşümü vardır.
 Bu nedenle eylemlerimizden ve sonuçlarından haberdar olmamız gerekir. Eğer bir insan eylem nedir, eylemlerin sonuçları nasıl gerçekleşir bu soruları idrak edemiyorsa o kişinin hayatında mutluluğu yakalaması mümkün olmaz. Hayatın içinde bizim farkına varamadığımız gizli sırlar vardır. 
Bu sırlara vakıf olanlar her zaman kendileri ve yakınları için güzel faaliyetlerde bulunarak tüm yaşamları boyunca mutluluğun kadim sırlarını bünyelerinde barındırırlar. Dilediğiniz gibi bir hayata sahip olmak için okumak ve öğrenmek zorundasınız. 
Araştırmayan insanlar her zaman büyük hayal kırıklıkları ile karşılaşırlar. Sevdikleriniz ve kendiniz için ideal bir dünya yaratmak istiyorsanız büyü gerçeğini çok iyi anlamanız gerekir. Zor durumlardan kurtulmak ve sevdiğiniz insanı sonsuza kadar kaybetmek istemiyorsanız söylediklerime kulak verin.