Süryanı Büyüsü

Süryanı Büyüsü


Süryanice yazdılığından dolayı halk arasında Süryani büyüsü olarak adlandırılmaktadır. En etkili büyü çeşitlerinden birisi olan Süryani Büyüsü inanışa göre etkili birisi tarafından yapıldığı zaman istenilen etkiyi çok kısa sürede göstermektedir.

 Fakat islam dinindeki inanışa göre büyüdeki isteklerin şeytan ve tayfasından istendiği ve şeytanla yapılabilecek her türlü iş birliğinin, yardım çağrısının günah olduğunu bilerek bu yazımızı okumaya devam etmelisiniz. Süryani büyüsü kişinin evde kendi başına yapması yeterli olan bir büyü çeşidi değildir.

 Bunun nedeni çok etkili bir büyü olmasından kaynaklanmaktadır. Çok eski zamanlardan beri kullanılan Süryani Büyüsü günümüzde dahi büyü konusuyla ilgilenen kişilerin takip ettiği ve merak ettiği büyüler arasında yer almaktadır. Çok eski zamanlardan beri bilinen Süryani Büyüsünün büyünün takipçisi olan kişilere göre irfan sahibi olan kişiler tarafından tespit edildiği düşünülmektedir. Süryani Büyüsü tek bir büyü çeşidi değildir ve geniş bir çerçevede ele alınacağından dolayı farklı kollara ayrılmıştır.

 Süryani büyüsünü tercih edenlerin ilk amaçları karşıdakinin sevgisini kazanmak ve kişinin birisine bağlanıp ondan başkasını gözün görmemesini sağlamaktır. Süryani büyüsünün evli olan çiftlerden birisinin başka birisine evli olmasına rağmen aşık olup, evi terketmek istemesi durumunda da yapılmak istendiği durumlar yaşanmıştır.

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır? 


Büyü konusunda inancı olan kişilerin yapmış oldukları yorumlar incelendiğinde süryani büyüsünün çok farklı dallara ayrıldığı ve bu yüzden ona büyülerin büyüsü adı verildiği anlaşılmaktadır. Fakat Süryani Büyüsü konusundaki araştırmalarımız devam ettiğinde etkili olduğu düşünülen büyü çeşidinin inanışa göre güvenilir, konusunda uzman kişilerce yapılması gerekmektedir.